ДЕСЯТИЙ ЕТАП ВІДБОРУ ЗА ПРОГРАМОЮ «ЖИТЛОВІ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ»

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН З ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, зареєстрованих як кандидати для отримання кредиту в рамках проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

Відповідно до умов, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 р. №451 Порядку пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданого Урядом Німеччини через Кредитну установу для відбудови (KfW).

31 СЕРПНЯ 2022 РОКУ О 14.00 год.  ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛО ЗДІЙСНИТЬ ВІДБІР ПЕРЕМОЖЦІВ ІЗ ЧИСЛА КАНДИДАТІВ МЕТОДОМ ВИПАДКОВОГО ВИБОРУ за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення (сервіс RandomPicker.com), запропонованого Імплементаційним консультантом (IPC GmbH), погодженого KfW і такого, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних.

Для забезпечення контролю за відбором переможців процедура відбору пройде за участю представників Мінреінтеграції, Імплементаційного консультанта і Держмолодьжитла.

Трансляція відбору в режимі реального часу відбуватиметься на YouTube-каналі Держмолодьжитла за посиланням:https://youtu.be/mDQG4nif-1s

Заплановано відібрати 500 переможців із числа зареєстрованих кандидатів.

Не пізніше наступного робочого дня після проведення відбору регіональні управління Держмолодьжитла повідомлять переможців про необхідність подання документів, визначених Порядком.

Перелік переможців відбору буде опубліковано на офіційному веб-сайті Держмолодьжитла і сайтах його регіональних управлінь.

Щиро бажаємо удачі кожному кандидату!

Звертаємо увагу!

Формування реєстру припиняється на добу, протягом якої здійснюється відбір переможців із числа зареєстрованих у реєстрі кандидатів. Прийом заяв від кандидатів  для включення до реєстру буде відновлено із наступного дня після проведення відбору – тобто з 01.09.2022.