ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ - ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

 

 Відділення Держмолодьжитла "Івано-Франківське регіональне управління", повідомляє, що відповідно до розподілу бюджетних коштів за КПКВК 2751490 «Надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла» в розрізі адміністративно-територіальних одиниць на Івано-Франківську область передбачені кошти в обсязі 1 740 636 грн. по категорії ВПО.

Шановні кандидати, які подали ЗАЯВИ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ КРЕДИТ за рахунок коштів державного бюджету, заяви яких зареєстровані за номерами, а саме:

№ 04/19 ВПО від 03.12.2019 року ПРОЦІВ О.Я.

№ 06/19 ВПО від 03.12.2019 року ТРУБЕЦЬКА О.О.

№ 09/19 ВПО від 03.12.2019 року ЯХЯЄВ С.Є.

Для отримання пільгового довгострокового державного кредиту Вам необхідно протягом 5 календарних днів (до 4 грудня 2023 р. включно) ОСОБИСТО або, у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата, подати до Відділення Держмолодьжитла "Івано-Франківське регіональне управління" ЗАЯВУ про надання пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла:

Заява про надання кредиту для сім’ї з однієї особи (одинока особа)

Заява про надання кредиту для сім’ї з двох та більше осіб

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

Перелік документів, які додаються до заяви про надання кредиту для сім’ї з однієї особи (одинока особа)

Перелік документів, які додаються до заяви про надання кредиту для сім’ї з двох та більше осіб

ВАЖЛИВО!!!             

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла.

Звертаємо Вашу увагу, що кандидати (поручителі), які претендують на отримання кредиту, будуть перевірені бюро кредитних історій.

У випадку, якщо кандидатом в установлений строк не буде подано до Відділення Держмолодьжитла "Івано-Франківське регіональне управління" заяви про надання кредиту з доданням відповідних документів, регіональним відділенням буде складено акт про неявку особи.

БУДЬ ЛАСКА, ПОВІДОМТЕ НАС, якщо Ви заздалегідь знаєте, що з якихось причин НЕ БУДЕТЕ отримувати пільговий довгостроковий державний кредит на придбання житла.

З ПОРЯДКОМ використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. №980 можна ознайомитись за посиланням.