Працюємо для людей

Від початку року в Івано-Франківській області за державними та місцевими житловими програмами введено в експлуатацію ряд будинків. 

Зокрема, ТзОВ "МЖК Експрес-24" завершило будівництво житлового будинку № 7 по вул. Об'їздна в с. Крихівці Івано-Франківської міської територіальної громади, містечко "Міленіум". У цьому будинку за програмою пільгового кредитування 4 сім'ї з числа мешканців області придбали власні квартири. Зокрема, 3 сім'ї з числа учасників АТО та 1 молода сім'я, яка в першу чергу потребує покращення житлових умов.

 Millennium1

 

Також днями отримано Сертифікат про готовність об'єкта до експлуатації для І черги (будинки №7-9) по вул. Ю.Целевича в м. Івано-Франківську, містечко "Комфорт-Парк", забудівником якого є ТзОВ "Благо Інвест Буд". У цьому містечку 5 сімей, з яких 3 сім'ї з числа ВПО, придбали власну домівку за державною програмою "Доступне житло". 

 Сomfort park3

 

Таким чином, за 2 місяці 2021 року 9 сімей різних категорій завдяки державним та місцевим житловим програмам стали щасливими власниками нових просторих квартир. А ми як виконавці цих програм зі свого боку докладатимемо зусиль, щоб щасливих новоселів протягом року і надалі ставало якнайбільше, бо працюємо - для людей!