Встановлена відсоткова ставка кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла на 2018 рік

         Івано-Франківське регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє громадянам, що протоколом Держмолодьжитла від 04.01.2018 року було встановлено на 2018 рік відсоткову ставку кредитування за рахунок власних коштів Держмолодьжитла на рівні 14,1% річних (12,1% виходячи з рівня облікової ставки НБУ, плюс 2,0% додатково).

    Нагадуємо, право на отримання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» мають громадяни, які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов абоперебувають на квартирному обліку:

  - сім’я, в якій чоловік та дружина віком до 35 років включно;

  - неповна сім’я в якій мати (батько) віком до 35 років включно мають неповнолітніх дітей (дитину);

  - одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

         Термін повернення кредиту - до 30 років, але не більше ніж до досягнення позичальником пенсійного віку.

         Розмір кредиту на будівництво житла визначається виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 10,5 кв. метрів на сім’ю.

      Обов’язковою умовою отримання кредиту є платоспроможність кандидата.

За детальною консультацією звертатися в Центр надання адміністративних послуг  в м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 9  щосереди та щоп'ятниці з 09.00 до 12.00 год.